NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS

MA-URI nėščiųjų masažo metu naudojama specialiai besilaukiančiai moteriai pritaikyta prisilietimo technika ne tik padeda atpalaiduoti kūną ir palengvinti nėštumo metu varginančius fizinius sunkumus – sumažinti nugaros skausmus, galūnių tinimą, bet ir sustiprinti pasitikėjimą savo kūno išmintimi, įveikti baimes, susijusias su nėštumu, gimdymu ir motinyste.

Tai tarsi mamos ir kūdikio emocinio ir dvasinio susijungimo ritualas, padedantis būsimai mamai įsiklausyti į savo vidų ir užmegzti gilesnį ryšį su savo mažyliu.

MA-URI nėščiųjų masažai atliekami nuo 3-čio nėštumo mėnesio iki pat gimdymo. Sesijos metu moteris guli ant šono, parenkama raminanti, švelni muzika, tinkama tiek mamai, tiek vaikeliui.

Prisilietimo judesiai, tarsi vandenyno bangos skalauja kūną. Sukuriamas saugumo, atsipalaidavimo, palaimos pojūtis, leidžiantis moteriai įsiklausyti į savo pojūčius ir jausmus, geriau pajausti kūdikį, sustiprinti meilę sau ir naujai gyvybei.

MA-URI nėščiųjų masažus atlieka profesionali masažuotoja, 4 vaikų mama, daugiau nei 10 metų dirbanti su būsimomis mamomis, vedanti Mama MA-URI mokymus besilaukiančioms moterims bei poroms.

Siūlome rinktis 60 min arba 90 min masažo sesiją.

Čia galite pasižiūrėti Mama MA-URI nėščiųjų masažo video:

Susisiekite